Termální lázně Dunajská Streda

THERMALPARK v Dunajské Stredě patří mezi nejoblíbenější a nejnavštěvovanější rekreační střediska Žitného ostrova. Lázně Dunajská Streda nabízí léčivou termální vodu , park , jezírko , bazény , restauraci, bufety , penzion a kemp .

K dovolenkové pohodě jistě přispějí různé služby jako masáže , pedikúra či manikúra . Ti sportovně založení se mohou pobavit při volejbalu , tenise, plážovém fotbale , minigolfu či na tobogánu . Dětem je k dispozici malé hřiště , kde se mohou pobavit na houpačky, prolézačky a pískovišti .

V Thermalparku Dunajská Streda je využívána termální voda s vysokou koncentrací minerálních látek zvrtu vyvěrajícího přímo u Hotelu THERMALPARK**. Na ploše 18 hektarů se nachází celkem 10 interiérových a exteriérových bazénů s mineralizovanou léčivou a termální vodou o teplotě od 24 °C do 40 °C.

Návštěvníkům, toužícím po osvěžení, jsou k dispozici čtyři vnitřní a šest venkovních bazénů. Sedací část relaxačního bazénu s horkou léčivou, vysoce mineralizovanou vodou, byla rozšířena o nové pohodlné sedací plochy.

Znáte termály Veľký Meder?
1) Ideální místo pro léčení pohybového ústrojí.
2) Ideální místo pro cyklisty, rodiny s dětmi a důchodce. Nejvíce slunečních dní na Slovensku Vám vždy zpříjemní Vaši dovolenou ve Veľkém Mederu.
3) Jeden den si odskočte na výlet do starobylého města Gyor, Komárno, navštivte blízké hlavní města Budapešť, Bratislava nebo Vídeň.
4) Pobyty, akce a ubytování máte bez zprostředkovatele za nejlepší ceny.